Vyhledávání


Kontakt

Jana Karfusová
Kurzy probíhají ve studiu ITAKA
Korunní 35
Praha 2
IČO: 75982331

732 900 707

E-mail: studio.estrella@seznam.cz

 

Lektorka

 

Lektorka Jana Karfusová se flamenku věnuje mnoho let, zúčastnila se mnoha  workshopů v Čechách i ve Španělsku. V letech 2001-2007 studovala a později  působila jako asistentka u tanečnice Jany Drdácké a pravidelně se jezdí vzdělávat do Andalusie, kolébky flamenka. Absolvovala stáž v Seville u  Juana Polvilla (2004), Pilar Ortegy a Loly Jaramillo (2006) a v  jihošpanělském Jerezu se během posledních mnoha let učila u renomovaných maestros jako jsou Matilde Coral, Merche Esmeralda, Rafaela Carrasco, Mercedes Ruiz, Isabel Bayón, Joaquín Grilo, Rafael Campallo, Marco Flores, Manuel Liñán, La Moneta, Javier Latorre, Leonor Leal, Alicia Márquez, Ana Morales, Beatriz Morales a Ángel Muñoz.

V Praze se zúčastnila několika kurzů pod vedením následujících španělských tanečnic a tanečníků: Belén Maya, Mari Angeles Gabaldón, Juan Trigueros, Fani Suarez, Karina Jimenéz, David Perez,  Sonia Salas, José Maria Jimenéz, Leti Rigaud, Sara Torralba, Patricia Ibañez,  Ana Calí, Irene Alvarez, Angel Muñoz, Pepa Molina, Leonor Leal, Manuel Betanzos, Carmen La Talegona a dlouhodobě se vzdělávala u Virginie Delgado. Kromě tance se aktivně věnuje také hudbě, od dětství studovala na základních uměleckých školách hru na klavír, hru na harfu a v současné době studuje sólový  zpěv.

Již mnoho let vede  pravidelné celoroční kurzy flamenka pro různé úrovně pokročilosti a při hodinách se Vám bude individuálně a trpělivě věnovat.